HEA USINA KLIENT! TEATAME, ET ALATES 01.01.2021 ON MEIE ÕISMÄE ESINDUS SULETUD. AVAME JAANUARI LÕPUS UUE KAUPLUSE MUSTAMÄEL  TAMMSAARE TEE 92, MAURUSE MAJAS.  

                                  

 

 

                       

 

Tule meile tööle!

 

Abitööline külma kööki ( KEILAS)

Pakume tööd abitöölisele, kelle peamisteks tööülesanneteks on makaronitoodete keetmine ja suurte salatite kokkusegamine.
Tööaeg on E-R (8-16.30).
Kuna töö on füüsilist pingutust nõudev, siis sobib pigem meesterahvale või tugevamale naisterahvale.Kokk külma kööki ( KEILAS)

Pakume tööd külma köögi kööki kokale, kelle peamisteks tööülesanneteks on erinevate sekserite, suupistevalikute, võileivatortide jms valmistamine.
Töö on vahetustega pikk ja lühike nädal 12 tundi päevas. 07.00-19.00
Kandidaadilt eeldame eelnevat köögitöö kogemust (koka või abikokana), töötahet,  positiivset ellusuhtumist ja kohusetundlikkust.Kokk kuuma kööki ( KEILAS)

Pakume tööd kuuma köögi kööki kokale, kelle peamisteks tööülesanneteks on erinevate soojade toitude (kastmed, pajaroad, lihatooted) jms valmistamine.
Töö on vahetustega pikk ja lühike nädal 12 tundi päevas. 07.00-19.00
Kandidaadilt eeldame eelnevat köögitöö kogemust (koka või abikokana), töötahet,  positiivset ellusuhtumist ja kohusetundlikkust.


Kondiiter (KEILA )

Pakume tööd kondiitrile, kellel on hea käsi kondiitritoodete valmistamisel. Väga oodatud on inimene, kes tahab uusi lahendusi ja tooteid välja mõelda. Oluline on eelnev töökogemus ning pingetaluvus.
Töö on vahetustega pikk ja lühike nädal 12 tundi päevas. 07.00-19.00

 

 

Kui Sa ei karda tööd ja sind huvitab töö toidutootmise ettevõttes siis võta julgesti ühendust   irina.opmann@usin.ee  või  
tel: + 372 533 24 472