Seoses eriolukorraga riigis ning klientide vähese külastatavuse tõttu muudame oma Keila ja Õismäe kaupluse  lahtiolekuaegasid kuni eriolukorra lõppemiseni.

Alates 17.03 oleme Avatud: Kauplus Keilas E-R 10.00-17.00 L 10.00-15.00 P -suletud. Kohvik Keilas  E-R 10.00- 14.00
                                         Kauplus Õismäel T-R 11.00-18.00 L 11.00-15.00 P-E suletud

 

Kontakt

Võta meiega ühendust:

Tatjana Mänd
Juhataja

tatjana@usin.ee

Katrin Mänd
Turundus/Peosaal

+372 5885 7220
katrin.mand@usin.ee

Valentina Kuldma
Müügijuht / -esindaja

+372 5343 6610
valentina.kuldma@usin.ee

Eve Piberman
Tootmisalajuhataja

+372 516 0638
+372 679 7069
eve@usin.ee

Piret Semjonov / Kerlin Saare/ Järvi Kirs
Vahetusevanem

+372 514 0120
+372 678 0234
tellimused@usin.ee

Ulla Salo
Pearaamatupidaja

+372 679 0669
ulla@usin.ee

Tiina Kebja
Arveametnik

+372 679 0669
tiina@usin.ee

Kristiina Audova
Arveametnik (Lapsehoolduspuhkus)

+372 679 0669
kristiina@usin.ee

Irina Opmann
Personalijuht (Lapsehoolduspuhkus)

+372 5332 4472
irina.opmann@usin.ee