Seoses eriolukorraga riigis ning klientide vähese külastatavuse tõttu muudame oma Keila ja Õismäe kaupluse  lahtiolekuaegasid kuni eriolukorra lõppemiseni.

Alates 17.03 oleme Avatud: Kauplus Keilas E-R 10.00-17.00 L 10.00-15.00 P -suletud. Kohvik Keilas  E-R 10.00- 14.00
                                         Kauplus Õismäel E-R 10.00-19.00 L 10.00-15.00 P- suletud

 

Korralda pidu Usina peosaalis!

Kergest ärilõunast piduliku õhtusöögini, lihtsast kohvipausist elegantse vastuvõtuni, pisikesest sünnipäevast uhke pulmani!

Uuri lähemalt

Kallid sõbrad! Kui vajate ruume sünnipäevaks, pulma, peiede või firmaürituste korraldamiseks, siis olete teretulnud Usinate juurde! Meie saali mahub maksimaalselt 100 inimest. Asume Keilas, Tehase 1.

Meie hubane peoruum on varustatud kõige vajalikuga ning mõeldud tagamaks Teile kvaliteetset teenindust ja sujuvat ürituse kulgu. Soovi korral võime nõustada toidu valikul, koostada pakkumise kõigi vajalike teenuste kohta ning koordineerida kogu sündmuse ettevalmistust. Toidu valmistavad Usina kokad ja kondiitrid vastavalt Teie soovidele ja võimalustele, alates lihtsatest salatitest kuni idamaiste hõrgutisteni.

Korraldage endale unustamatu pidu maitsvate ja värskete toitudega! Meie eesmärk on, et kõik sündmused ja tähtpäevad õnnestuksid just nii, nagu Teie seda soovite.

  

Hinnapakkumise saamiseks palume Teil täita allolevad väljad. Võtame 
Teiega ühendust 2 tööpäeva jooksul.