Meist

Usin-TR OÜ on loodud aastal 1994. Ettevõte alustas pisikestes ruumides ja tootis ainult 4 toodet, milleks olid pasteet, sült, kapsarull ja vinegrett. Aastatega on Usinast kasvanud keskmise suurusega ettevõte, kus töötab erinevatel aegadel 50- 90 inimest. Tootevalik on suurenenud ning kulinaaria toodetele on juurde tulnud ka kondiitri – ja pagaritooted.

Usin-TR OÜ pakub Teile erinevaid salateid, toorsalateid, suupisteid, valmistoitu ja suurepärast valikut pagari- ja kondiitritooteid.

Meie valmistatud toidud on ehedalt kodused, sest kõik tooted valmistatakse kohapeal ja käsitsi. Massiivsete tootmisliinide asemel on meil usinad kokad, kes valmistavad iga sööki erilise hoole ja pühendumusega. Kliendina võite Te kindlad olla, et meie köögis ei lisata valmivatele toitudele täiendavaid säilitusaineid ning toidud on alati värsked ja koduse maitsega.

Mõeldes oma kallite klientide kiiremale ja mugavamale teenindamisele oleme uuendanud oma kodulehe e-poe tellimissüsteemi.

Nüüd, sooritades tellimust, tuleb koheselt toodete eest tasuda. Selleks oleme loonud uue maksekeskkonna, mis hoiab kokku Teie aega toodete kättesaamisel meie esinduskauplustest Keilas, Mustamäel ja Järvel!

Tellimused tuleb teha vähemalt 72 tundi (3 päeva) ette hiljemalt kella 11.00-ni.

Kallid kliendid, olge head ning kasutage e-poe tellimissüsteemi. See kiirendab kauba kättesaamist ning säästab Teid  kassas arveldamisest ning võimaldab  kaubale lihtsalt järgi minna.

Lisaks e-poele on meil Keilas armas ja hubane kauplus-kohvik. Seal saavad kõik koduse toidu armastajad hea hinnaga lõunat süüa ja meie kondiitritooteid maiustada. Meie toredate klientide rõõmuks saab ka värskelt valminud hõrgutisi kaasa osta.

Avasime 2021. aastal uue kaupluse Mustamäel, Mauruse Majas ja 2023. aastal Järve Keskuses seda põhjusel, et tulla lähemale oma Tallinna ja Harjumaa klientidele.

Usinad jõuavad palju! Usin-TR OÜ muudab suurima heameelega Teie korraldatud ürituste kulinaarse poole meeldejäävaks ning maitseelamuste rikkaks. Juhul, kui Teil pole peopaika veel leitud, siis kutsume Teid rõõmuga enda juurde! Meil on uhke peosaal koos rõduga. Rõdu on mõnusaks vahelduseks suvistel üritustel, kus on võimalik käia vahepeal lihtsalt värsket õhku hingamas või kvaliteetset sigarit nautimas. Saal mahutab kuni 100 inimest.

Usin-TR OÜ valmistooteid võib leida veel ka erinevatest kauplustest ja kohvikutest. Meie pikaajalisteks koostööpartneriteks on Tallinna ja Tartu Kaubamaja, Stockmann ning Prisma Peremarketi kauplused. Pisut väiksema valiku leiate kindlasti ka  Selver ABC, Aldar Eesti OÜ ja väiksemates paikades üle Eesti. 

E-poe, telefoni või e-kirja teel tellitud kaupasid on võimalik kätte saada nii meie Keila kui ka Tallinna esinduskauplusestest.

​Kallis klient, soovime sulle meeldivat nautimist ja maitsvaid toite Usinate poolt!

An address must be specified for a map to be embedded


Võta meiega vajadusel ühendust allpool:

Eraldage e-posti aadressid komaga.
 • Asume aadressidel:

 • TEHASE 1, 76605 KEILA.  Tootmine ja 
  Kauplus - Kohvik.

  Tammsaare tee 92, 13423 Mustamäe TALLINN. Kulinaaria kauplus. Mauruse Maja.

  Pärnu mnt 238, 11624, Tallinn. 
  Müügipunkt Usin
  Järve Keskus.KONTAKTID

VAHETUSEVANEM ( Tootmine) 
tellimused@usin.ee
TEL. 514 0120

MAURUSE MAJA KAUPLUS
kulinaaria@usin.ee
TEL. 5304 3676

MÜÜGIJUHT 
Pavel Sander

pavel.sander@usin.ee
TEL. 5343 6610

TURUNDUS/PEOSAAL
Katrin Mänd
katrin.mand@usin.ee
TEL. 5885 7220

TOIDUTEHNOLOOG-KVALITEEDIJUHT
Piret Peebo-Tork
piret.peebo-tork@usin.ee
TEL. 516 0638

PERSONALIJUHT 
Irina Opmann

irina.opmann@usin.ee
TEL. 5332 4472

RAAMATUPIDAMINE
TEL. 679 0669

JUHATAJA
Tatjana Mänd
tatjana@usin.ee